Erkekleri Nasıl Etkilerim?

Erkeği Nasıl Etkilersin?

Bir Erkeği Nasıl Etkilerim?Şunu kabul edelim ki her erkeği size deli gibi aşık etmenizin sağlam bir yolu yoktur. Ancak söz konusu olan şey doğru kadını aramak olduğunda pek çok erkek aynı şeylere ihtiyaç duyar. Her türlü şekilde, aşağıdaki ipuçları size hedeflerinize ulaşmakta yardımcı olacaktır.

En İyi Halinizde Olun

 1. Bir adamı kendinize çekmeden önce, özgüveninizi geliştirmeniz gerekir. Kendinizden memnun değilseniz bu bir kilometre öteden görünecektir. Erkekler en çok kendileriyle mutlu görünen kadınları çekici bulurlar, umutsuzca hayatlarındaki boşluğu doldurmak için birilerini arayan kadınları değil. Özgüveninizi geliştirmek için bazı ipuçları şunlardır:
 • Kendinize ne kadar müthiş biri olduğunuzu söyleyin! En iyi özelliklerinizi ve becerilerinizi kendinize hatırlatın ve sizi benzersiz kılan şeyle gurur duyun. Her zaman olumlu bir tutum alın! Bunun için zihninizi ayarlayın!
 • Hem iç hem dış güzelliğiniz olduğunu kendinize hatırlatın. Görünümünüzün pozitif yönlerine odaklanırsanız erkekler de sizi böyle görecektir. Kendinizden asla utanmayın!
 • Yeni insanlarla tanıştığınızda kendinizden emin olun. Yeni insanlarla etkileşimde bulunmak korkutucu olabilir, ancak herhangi bir şey için hazır olun ve yargı hakkınızı saklı tutun, insanlar sizi tanımak isteyecektir. Bir erkek etrafı arkadaşlarıyla çevrilmiş bir kadını yalnız ve üzgün bir kadından daha çekici bulacaklardır.
 • Kendinizi geliştirmeye devam edin. İyi özelliklerinize odaklanarak geliştirilebilir olanları geliştirmeye çalışın. Yapıcı eleştirilerin tümünü göz önünde bulundurun.
 1. Kendi kimliğinizi ve değerler standardınızı geliştirin. Bir adam, bir kadının nereden geldiği, şimdi nerede olduğu ve nereye gideceği ile ilgili rahat olan kadınları çekici bulur. Arzuları, sınırlamaları ve özlemleri ile ilgili rahat olan birini ister.
 • Bir erkekle tanışmadan önce kimliğinizi geliştirmeniz sizin o adam için kendinizi tamamen değiştirmemenizi veya sıklıkla onun liderliğini kabul etmemenizi sağlayacaktır.
 • Ayrıca bir erkekle tanışmadan önce kim olduğunuzu bilmek onunla konuşmayı ve onu cezbetmeyi 10 kat daha kolay hale getirecektir.
 • Pek çok kişi kendi standartları yerine çevrelerindeki kişilerle kendilerini karşılaştırma döngüsü içine düşerler. Diğer insanların ya da diğer insanların algılarının sizin kendiniz hakkında nasıl hissettiğinizi etkilemesine izin vermeyin.
 1. Anlamlı ve sevgi dolu kişisel bağlantıları sürdürün. Kendinizi iyi hissetmenin anahtarı kendiniz olmak için bir alana sahip olmak ve kendiniz olarak sevilmektir. Sevildiğinizi ve sevgiye layık olduğunuzu hissetmek için arkadaşlar, aile ve diğer kişisel etkileşimler gereklidir.
 • Kişisel bağlantılarınızın duygusal durumunuza yararlı olduğundan emin olun. Olumlu özelliklerinize odaklanan, yararlı tavsiyelerde bulunan ve kim olduğunuz ve olabileceğiniz hakkında size dürüst olan arkadaşlar bulun.
 • Ailenizin üyeleriyle sıcak bir ilişki kurun. Sizi uzun zamandır tanıyan kişilerle zaman geçirmek size köklerinizi ve nasıl büyüdüğünüzü hatırlatabilir.

Fiziksel Olarak En İyi Görünümünüzde Olun

1.Parçaya bakın. Artık içsel olarak kendinizi güzel hissediyorsunuz. Doğru kıyafetler ve makyajla bunu yansıtmanın zamanı geldi. Alışveriş çılgınlığına kapılmanız gerekmez, ama bir erkeği etkileyebilecek görünüme sahip olmalısınız.

 • En iyi özelliklerinizi vurgulayan giysiler bulun. Kendinizi biraz eğlenceli gösterin ama her zaman buna odaklanmayın, içinize de odaklanın!
 • Ortam için uygun şekilde giyinin. Eğer mesela bir düğünde bir erkeği etkilemeyi umuyorsanız şık giyinin, döküntü değil. Bir partiye gidiyorsanız güzel uzun bacaklarınızı ve hoş kollarınızı gösterebilirsiniz ama çok da dar ve kısa giyinip uygunsuz bir görüntü çizmeyin!
 • Doğru saç ve makyajı yapın. Hafif saç ve makyaj tekniği en iyi özelliklerinizi vurgulayabilir. Pek çok erkek doğal görünümü tercih eder, o nedenle kat kat makyaj yapmaktan veya saç spreyleri kullanmaktan kaçının.
 1. İyi bir hijyen uygulaması. Temiz olmak ve güzel kokmak önemlidir.
 • En azından her gün ve kesinlikle özel durumların olduğu günlerde duş alın. Bu vücudunuzun ferah kokusu için önemlidir.
 • İhtiyaç duyduğunuz sıklıkta saçlarınızı yıkayın. Saçlarınız yağlı görünmeyecek şekilde sizin için hangi sıklıkta yıkamak işe yarıyorsa onu uygulayın.
 • Ağzınızı temiz tutun. Dişlerinizi fırçalamayı unutmayın ve nefesinizi ferah tutmak için nane şekeri ya da sakız kullanın.

Detaylı bilgi için Kocanın Kalbine Gir ve Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Garantili Yolları kitaplarını incelemenizi öneririm.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir