Erkekleri Etkileme Yolları

Erkekleri Etkileme Yolları Nelerdir?

erkekleri etkileme yolları nelerdirKadınların kafalarındaki en önemli soruların başında, erkekleri anlamak geliyor. İster sevgilinizi ister çevrenizdeki erkekleri etkilemeye çalışıyor olun hiç fark etmez; erkekler ile alakalı ne kadar fazla bilgiye sahip olursanız olun onları kendinize hayran bırakamıyorsunuz. Ancak üzülmeyin, bu konuda canı sıkılan yalnızca siz değilsiniz.

Sizinle birlikte onlarca farklı kadın da erkeklerden şikayetçi ve bu şikayetlerin temelinde onların değişmemesi yatıyor.

Her kadın erkeğinin değişmesini ister ancak ne yazık ki bu değişim onların istediklerinin tam tersi şekilde gerçekleşiyor. Tahmin ettiğinizin aksine aslında erkekler değişir. Fakat erkekleri sizin arzu ettiğiniz gibi yapmak ve sizin istediğiniz gibi davranması adına bazı şeyleri değiştirmeniz büyük bir önem taşıyor.

Erkekleri etkilemek için öncelikli olarak yaptığınız şeylerin başında, onlarla konuşmak ve iletişim halinde olmak istediniz. Üstelik bunu yaparken aslında aklınızda herhangi bir kötü niyet yoktu ve çoğu zaman onların çok daha iyi olmaları için çaba harcadınız fakat sonunda sevdiğiniz erkek bundan etkilenmek bir yana sizden koptu gitti.

Ancak erkekleri etkilemek tahmin edilenden çok daha kolay. Yapmanız gereken şey, hiçbir şey hissettirmeden erkeğin arka kapısından kalbine sızmak. Üstelik bu kapıyı daha o bile fark etmedi. Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı kitabı içerisinde yer alan bu kapı aslında sizin bile bilmediğiniz bir şey.

Öyle ki o kapının anahtarını bulduğunuz zaman bir anda karşınızdaki erkeğin size karşı olan bakış açısı bir anda değişecek.

İlişkilerinizin uzun sürmemesinin en büyük nedenlerinin başında, ilişkinizi eski moda yöntemler ile kurtarmaya çalışmanız geliyor. Öyle ki aslında kalbinizin yarısı olan erkeği yapacağınız basit hatalar sonrasında kaybedebilir ve bundan dolayı da uzun süreler boyunca yalnız kalabilirsiniz.

Nasıl ki kadınları etkilemek ve onları anlamak için çeşitli yollar varsa aynı şekilde erkekleri etkilemenin de bazı yolları bulunuyor. Bu yolların başında, erkeğin karakterindeki açık noktaları bulmak ve onların üzerine yumuşak bir şekilde gitmek gerekmektedir.

Bir erkeğin zayıf noktasını bulduktan sonra kendi karakterinizi onun bu zayıflığını ortaya koymadan öne çıkarmalısınız.

Bunu yaparken de ego tatmini konusunda bilgi sahibi olması gerekiyor. Erkeği harekete geçirecek, onu hırslandıracak ve sizi eşsiz bir şekilde görecektir. Toplumun geneline bakıldığı zaman erkeğin aşık olacak kadının belirli özellikleri bulunması gibi gereksiz bir önyargı bulunur.

Aşık olunacak kadınların özelliklerine baktığınız zaman gördüğünüz ilk şey ise sizde bunların hiçbirinin olmaması. Kadın dergileri, gazeteler ve televizyon programlarının hepsinde amaç kadınları tek tipte göstermektir. Ancak gerçekler tahmin edilenden çok farklı.

Öyle ki kitabın yazarının da sizlere söyleyebileceği gibi erkekler aslında dergilerde sizlere sunulan tavsiyelerin hiçbiri ile ilgilenmiyor ve üstüne üstlük bunları uygulamanız onları etkilemenizden çok sizden uzaklaşmasına neden oluyor.

Erkeklerin pek çoğu bir kadından etkilenirken onun boyuna posuna ya da kilosuna bakmıyor. Onun hislerine ve ona karşı olan ilgisine bakıyor. Dolayısıyla sizin yapmanız gereken şey, ona istediğini vermek. Erkeğinizi etkilemek için öncelikli olarak yapmanız gereken şey, kendinize güvenmek.

Kendinize gelecek güveniniz sonrasında ise artık bu gücünüzü erkeklerin üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir erkeği etkilemek ve ondan istediğinizi almak aslında tahmin ettiğinizden çok daha kolaydır. Kitabın içerisinde yer alan sırlar aslında erkeklerin bile birbirlerine söylemekten çekindiği şeyler. Aslında birçoğunun da erkeklerin kendileri dahi farkında değil.

Dolayısıyla sizlerin yapması gereken tek şey hiç vakit kaybetmeden bu kitabı okuyarak kitabın içerisinde yer alan noktalara dikkat etmek ve hepsini uygulayarak erkekleri elde etmeye başlamak.

Erkekleri Etkilemenin Yollarını Öğrenmek İçin Kitap Tavsiyeleri:

1. Tavsiyem: Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı

2. Tavsiyem: Yataktaki Kraliçe

Bu kitabın içindeki teknikleri uygulayarak erkeğinizi yatakta da mutlu etmeyi öğreneceksiniz. Hazırsanız başlayalım.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir