Bir Erkeği Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz?

Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?


Erkekleri Elde Etme1.Sıklıkla gülümseyin.
En iyi silahınız tamamen ücretsiz, her zaman kullanılabilir ve hiç gereksiz olmayan harika gülümsemenizdir! Bu sizin yaklaşılabilir görünmenizi sağlar ve sizi gerçekten mutlu yapabilir.

 • Sizi gülümsetecek bir şeyler bulun. Biraz sıkıntılı iseniz, gülümsemeyi başlatacak mutlu bir anı ya da eğlenceli bir şakayı düşünün.
 • Hafif bir gülümseme deneyin. Hoşlandığınız erkekle göz teması yaptıysanız ona hafifçe gülümseyin. O size baktığında yüzünüzün kızarması ve aşağı doğru bakma eğiliminiz varsa bunun gülümsemeden sonra olmasını sağlayın – dayanılmaz olacaksınız.
 1. Erkeğinize en iyi halinizi gösterin. Birini kazanmak için kim olduğunuzu değiştirmeye çalışmak felaket için bir reçetedir. Yapabilirsiniz ancak ona kişiliğinizin ve görünümünüzün daha çekici yanlarını gösterin. Bu seçeneklerden bazılarını deneyin:
 • İyi görünmek için çaba sarfedin. Saçlarınızı temiz ve özenli tutun ve kişisel temizliğinize ekstra özen gösterin. Makyaj yaparsanız gurur okşayıcı ama basit bir görünümü amaçlayın, abartmamaya çalışın.
 • Ağzınızın her zaman hoş olmasını sağlayın. Dişlerinizi günde iki kez fırçalayın ve ağız çalkalama suyu kullanın. İsterseniz parlatıcı veya ruj kullanabilirsiniz.
 • Çamaşırlarınızı düzenli olarak yıkayın. Yeni bir gardrop almak yerine, sahip olduklarınızı en iyi hale getirin. Düzenli bir program oluşturun ve her zaman temiz gömlekler, pantolonlar, etekler, iç çamaşırları ve çoraplarınız olduğundan emin olun. Onun lekeli ve dağınık giysiler içinde sizi görmesine izin vermeyin.

3.Biraz gizemli olun. Bilmek istediği  her şeyi ona söylemek yerine sizi merak etmesini sağlayın. Nasıl gizemli olunacağını bilmiyor musunuz? Göründüğünden daha kolaydır:

 • Hemen ona hayat hikayenizi anlatmayın. Size kendiniz hakkında bir şeyler sorarsa biraz detay verebilirsiniz. Eğer son derece kişisel veya hassas bir soru gelirse hemen ağzınızdaki baklayı çıkarmayın, bunun yerine biraz gülümseyin ve “Belki başka zaman.” deyin.
 • İletişim bilgileriniz için onu biraz uğraştırın. Ona numaranızı hemen vermek ya da Facebook’ta arkadaş olarak eklemek yerine sabırlı olun. İlk iletişimi o kurarsa cevap vermeden önce biraz bekleyin. Mesela sizi arkadaş olarak eklerse bir sonraki gün kabul edin. Mesajı size ilk olarak o yazarsa, cevap yazmak için 30 40 dakika bekleyin.
 • Kendi hobilerinize devam edin. Amatör drama veya bir spor gibi onun yapmadığı bir şeylerle ilgileniyorsanız, bu sizi daha ilginç kılacaktır. Tüm zamanınızı bu adam hakkında düşünerek geçirmektense, sizin dikkatinizi dağıtacak meşgul bir takvim çekiciliğinizi daha da artıracaktır.
 1. Onu her zaman daha fazla isteyen bir halde bırakın. Arzı sınırlayarak talebi oluşturun. O sıkılmadan önce etkileşimi sonlandırırsanız, hemen sizinle konuşabileceği bir sonraki zamanı beklemeye başlayacaktır.
 • Diyalog eskimeye başlamadan önce mesajlaşmayı bitirin.
 • Konuştuğunuz şey eskimeye başladığında sohbet oturumunuzu ilk olarak siz kapatın.
 • Onunla bir konuşma yapıyorsanız hala ilginç iken uzaklaşın.
 • O sizi ararsa tuhaf bir sessizliğin yaklaştığından emin olur olmaz konuşmayı sonlandırın.
 • Saplantılı bir şekilde ona mesaj atıp onu aramayın. Kendinizi çok hazır bir hale sokarsanız itici olursunuz ve sizden sıkılmaya başlayabilir.
 1. İncelikli sürekli bir flört deneyin.
 • O odadan geçerken ya da yanınıza oturduğunda ona bakarken yakalanın. Göz teması kurduğunuzda uzağa bakmadan önce bir saniye için bakışlarını tutun.
 • Vücut dilinizi açık tutun. Kollarınızı katlamak yerine yanlarınızda veya arkanızda tutmaya çalışın. Bu küçük hareketler onun varlığına doğru çekildiğinizi ve ne dediği ile ilgileniyor olduğunuzu gösterir.
 • Onun yanında sinirli olabilirsiniz. Gerildiğinizde kızarırsanız, saçınızla oynarsanız veya dudağınızı ısırırsanız bırakın olsun. Bilinçli olsun ya da olmasın bu işaretlerin sizin onu çekici bulduğunuzun göstergesi olduğunu anlayacaktır.
 • Onunla dalga geçin. Onunla nazikçe şakalaşmak için bir fırsatınız varsa bunu kullanın! Paylaşılan şaka bağlanmanıza yardımcı olacaktır.

Detaylı bilgi için Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı kitabı ile beraber Kocanın Kalbine Gir isimli kitabı incelemenizi öneririm.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir