Bir Erkeği Kendine Bağlamak

Bir Erkeği Kendine Bağlamak

erkeği kendine bağlama yolları

Konu erkekler olduğu zaman birçoğumuz ne yazık ki istediğimiz sonuçları elde edemediğimizden şikayetçi oluruz. Özellikle de birçoğumuz her seferinde bir ilişkiye başladığımız zaman sevgilimizle bir elmanın iki yarısı olduğumuzu düşünüyor ve bu düşünceleri sevgilimize de empoze etmeye çalışıyoruz. Ancak daha sonrasında ne kadar mutlu olursak olalım bir yerde işler değişiyor ve sevdiğimiz kişi ile aramızda dağ gibi sorunlar ortaya çıkıyor.

Aslında bilinenin aksine bir erkeği kendinize bağlamak tahmin ettiğinizden çok daha kolay. Bunun için öncelikli olarak erkekleri tanımanız ve sonrasında da onların istediklerini vermeniz gerekiyor. Bunların ne olduğunu bilmiyor, işe nasıl başlayacağınız konusunda kararsızsanız Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı kitabı size istediklerinizi başarıyla verecek.

Sevdiğiniz erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken şey, pozitif olmak.

Bir arada olduğunuz anlarda sürekli bir şekilde suratınızı asmak, her şeyi eleştirmeniz ve asla hiçbir şeyden memnun olmamanız sonrasında erkeğiniz size bağlanmayacak, bunun tam aksine hiç vakit kaybetmeden ilişkiyi bitirecektir. Erkeklerin büyük bir kısmı duygularını karşılarındaki kişiye açmaktan korkarlar.

Bunun en büyük nedeni, ret cevabı alacaklarını düşünmeleri ya da duyguları ile dalga geçileceğinden korkmalarıdır. Dolayısıyla onunla konuşurken mümkün olduğu kadar samimi olmalı ve kendi duygularınızdan bahsederek sevgilinizin sizinle yakınlaşmasına zemini hazırlamalısınız. Her şeyin temelinde ise kendine güven yatıyor.

Gerek sevgilinizle olan ilişkinizde gerekse normal hayatınızda dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise kendinize güvenmek. Ne kadar güzel olursanız ya da fit bir vücuda sahip olursanız olun fark etmez, kendinize güveninizin olmaması sonrasında sevdiğiniz kişi ellerinizden kayıp gidecektir. Bunun yerine kendinize ne kadar güvendiğinizi her fırsatta sevdiğinize göstermelisiniz.

Bilinenin tam aksine erkekler güzellikten çok doğallığa özen verir. Ancak doğallığı bakımsızlık ile karıştırmamanız gerekir. Doğallık, sizin özgün kişiliğiniz; bakımlı olmanız kendinizi güzel hissetmenizi sağlamanızdır. Gerek tavırlarınızla gerekse giyim tarzınızla doğallığınızı korumaya devam edin. Şimdilerde yeni bir tanım ortaya çıktı o da erkek gibi kadın kavramı. Ve bunu erkeklerin çok sevdiği düşünüldü. Ancak gerçekte durum tam tersi.

Erkekler kesinlikle kaba tavırlı, sürekli argo sözcükler kullanan, görgü kurallarından yoksun bir kadınla sevgili olmak istemezler. Bunun yerine zorlama tavırlardan kaçının ve her zaman kadınlığınızı karşı tarafa hissettirin.

Kadınların büyük bir kısmı yalnızca güzelliklerine güvenir. Bunun sonrasında da sevgilisi ile bir araya geldiği zaman ne konuşacağını bilmez, erkek konuşur kız onun ağzına bakar durur.

Siz de böylesi bir durumdan muzdaripseniz bunun öncesinde mutlaka kendinizi geliştirin. Farklı konularda bilgi sahibi olmanız ve bunları ifade etmekten çekinmemeniz sonrasında sevgiliniz sizinle vakit geçirirken keyif alacak ve artık başka kişilerle vaktini geçirirken artık konuştuğu tek kişi siz olacaksınız.

Bir erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız, onun iç dünyasına gitmeniz gerekecek. Ancak bunu yapmak tahmin ettiğinizden biraz farklı. Klasik yöntemlerin işe yaramamasından şikayetçiyseniz ve bu konuda ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı kitabını incelemeniz gerekiyor.

Burada yer alan bilgilerin tamamı daha öncesinde yapılan araştırmalar sonrasında doğruluğu kanıtlanmış bilgiler. Öyle ki daha öncesinde bu konu ile alakalı konuşulan erkeklerin pek çoğu bunların nereden öğrenildiğini merak ederek kitabın yazarına ilk olarak bunu sordular.

Kitabın içerisinde yer alan detaylara baktığınız zaman da görebileceğiniz gibi aslında yapmanız gereken şey oldukça basit. Kendinize güvenin ve burada yer alan teknikleri başarılı bir şekilde uygulayın.

Kitabı incelemek için tıklayın: Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir